Deky

Deky pre deti
Chladné jesenné a zimné noci správnych rodičov nezaskočia. Ich dieťatko bude aj pri nižších teplotách hriať teplá a na dotyk príjemná deka z ponuky DaDaboom. Zababušte vašu ratolesť do mäkučkej deky, aby sa mu dobre a pokojne spalo. Vyberte si z viacerých variantov prikrývok pre deti – v ponuke je bambusová aj ľanová deka.

Bambusová deka je vyrobená zo 100% prírodnej bambusovej bavlny. Na dotyk je veľmi hebká a príjemná, zároveň vynikajúco hreje. Dieťatku sa bude pod takouto dekou ľahko zaspávať. Stačí si len vybrať ideálnu farbu, ktorá zapasuje do interiéru detskej izbičky alebo sa hodí k posteľnej bielizni.

Ľanová deka je skvelou voľbou pre deti, ktoré potrebujú antialergické a antibakteriálne materiály. Prešívaná prikrývka z ľanu môže poslúžiť nielen ako deka, ale zároveň aj ako paplón. Na výber je viacero krásnych farieb, akou z nich sa bude prikrývať vaše dieťatko?

Bambusové plienky
Sú neuveriteľné mäkké a príjemné na nosenie. Ich výhodou je, že deťom nespôsobuje alergické reakcie a sú antibakteriálne. Hľadáte alternatívu k detským plienkam? Vyskúšajte plienky z bambusu.

Filtre
Reset