Detské hniezda

Hniezda do postieľky
Chcete vášmu bábätku zabezpečiť pokojný a kvalitný spánok? Aby aj počas oddychu malo pocit, že je v bezpečí a chránené? Hniezda do postieľky sú skvelým pomocníkom čerstvých rodičov. Dieťatko je v hniezde bezpečne uložené, tvar hniezda tiež bábätku navodzuje pocit bezpečia a ochrany, vďaka čomu bude spať pokojnejšie. A nielen to.

Výhodou hniezda do postieľky je tiež to, že ho môžete jednoducho preniesť a položiť tam, kde potrebujete. Ak bábätko chcete uložiť k vám do postele, hniezdo vám skvele poslúži. Okraje hniezda sú vytvarované tak, že dieťatko ochránia pred náhodnými pohybmi. Vybrať si môžete z rôznych tvarov – buď oválne alebo okrúhle hniezda.

Všetky hniezda do postieľky z ponuky DaDaboom sú vyrobené z certifikovaného materiálu, veľmi jemného a príjemného na dotyk.

DaDaboom TIP: Hľadáte krásnu dekoráciu či dokonalé rekvizity na prvé fotenie vášho bábätka? Vaše dieťatko bude mať krásne prvé fotografie práve v mäkučkom hniezde vo farbe, ktorú mu vyberiete. Pozrite sa, aké farby a zdobenie hniezd máte na výber.

Filtre
Reset
Reset