Doplnky do izbičky

Doplnky a dekorácie do detskej izby
Každá správna detská izba potrebuje okrem detského nábytku aj niečo navyše. Správne zvolené dekorácie do detskej izby premenia izbu vašich ratolestí na kráľovstvo hier a hračiek.
Hľadáte veselé a praktické doplnky do detskej izby? Skrášlite detské kráľovstvo hravými zrkadlami, veselými poličkami, mäkučkými vankúšmi, zútulnite im izbičku závesmi, rozveseľte ju milými dekoráciami na stenu, girlandami, košíkmi na hračky či plagátmi.

Dekorácie detskú izbu zútulnia a dieťatko sa v nej bude cítiť lepšie. Nezabudnite detskú izbu vybaviť aj mäkkými vankúšmi, či detskými perinkami, ktoré farebne prispôsobte ostatnému zariadeniu. Aby si dieťatko zvyklo na spánok bez rodičov a nebálo sa tmy, uľahčite mu zaspávanie vhodne zvoleným svietidlom. Svietidlá pre deti u nás nájdete v rôznych tvaroch a farbách, takže ich ľahko skombinujete s ostatnými dekoráciami. Veľkou výhodou sú detské svietidlá s časovačom, ktoré sa automaticky vypnú po určitom čase.

Parádnice zase rady privítajú na stene zrkadlo, aby ich príprava do škôlky bola jednoduchšia.

Alebo hľadáte vianočnú výzdobu do detskej izby? Nakuknite do našej ponuky, v ponuke sú vianoční škriatkovia, vianočné ponožky či vrecia. Vyzdobte detskú izbičku vianočnými dekoráciami a doplnkami, aby ste sa spoločne mohli tešiť na jedny z najkrajších sviatkov roka.

Filtre
Reset
Reset
Reset