Bábiky a doplnky

Bábiky pre dievčatá
Bábiky sú už od nepamäti najobľúbenejšou hračkou dievčatiek. O bábiku sa starajú ako o bábätko, vozia ju v kočíku, dávajú ju spať, prikrývajú ju dekou, kŕmia ju – robia veci, ktoré vidia u svojej mamy či iných mamičiek. Takto sa dieťa rozvíja, osvojuje si nové zručnosti, rozvíja sa tiež jeho predstavivosť a fantázia.

Hľadáte pre vašu princeznú krásny darček? Plyšová bábika od DaDaboom určite nesklame. V ponuke je niekoľko bábik v zaujímavom, osobitom dizajne a dokonca aj v rôznych veľkostiach. Ak napríklad hľadáte veľkú bábiku, určite si vyberte veľkosť XL.

Plyšové bábiky sú v krásnych pastelových farbách, majú rozkošné šatôčky a prepracovaný výraz tváre. Sú neuveriteľné mäkké, hebké a príjemné na dotyk. Taktiež sú veľmi ľahké, takže si ich vaše dieťa môže vziať kdekoľvek. Svojou ľahkosťou sú tiež vhodné aj do detskej postieľky, počas noci dieťa nebudú tlačiť, práve naopak, poslúžia ako ďalší príjemný vankúšik. Ak hľadáte pre vašu princeznú bábiku, s ktorou bude zaspávať a ktorá pomôže odohnať zlé sny, plyšové bábiky od DaDaboom sú tie pravé.

Niektoré z plyšových bábik majú na sebe obrázok zvieratka. Vybrať si môžete koalu alebo pandu. Ak vaša princezná obľubuje zajačika, zapáči sa jej spiaca bábika Angela, ktorá má na hlave zajačie ušká.

DaDaboom TIP: Chceli by ste bábiku s menom vášho dieťatka? Pri objednávaní bábiky máte možnosť napísať nám požadované meno. Bábika sa tak môže volať menom vašej princeznej, prípadne sa môže volať tak, ako vaša malá slečna volá všetky svoje bábiky. Mať meno na vlastnej bábike? S takým niečím sa v bežnom obchode s hračkami nestretnete.

Filtre
Reset
Reset