Jednorožce a dinosaury

Plyšové jednorožce
Hľadáte originálnu plyšovú hračku? DaDaboom vám ponúka nádherného plyšáka, do ktorého sa zamiluje každé dieťa, či je to chlapec alebo dievča. Plyšový jednorožec od DaDaboom sa predáva v rôznych veselých farbách a sme si viac než istí, že sa stane najobľúbenejšou hračkou vášho dieťaťa. Zároveň sa bude vynímať ako krásny doplnok v modernej detskej izbe.Plyšové jednorožce sú ušité z mäkkého materiálu, na dotyk príjemného a hebkého. Stačí si len vybrať veľkosť a farbu jednorožca, ktorý bude robiť radosť vášmu dieťatku. V ponuke sú aj veľké jednorožce, jednorožec vo veľkosti XL, takže sa hodí pre všetky deti, ktoré si zaslúžia obrovský darček a prekvapenie.

Alebo vaše deti obľubujú dinosaurov? Ak sú u vás doma najobľúbenejšie dinosaury, vyberte si z ponuky tyranosaurov. Sú vo veselých farbách a v rôznych veľkostiach.

DaDaboom TIP: Na každej plyšovej hračke tiež môže byť uvedené vami zvolené meno. Pomenujte plyšového jednorožca menom vášho dieťatka, aby každý vedel, komu táto úžasná hračka patrí. Aj tyranosaurus z našej ponuky môže mať svoje vlastné meno. Využite možnosť mať na plyšovej hračke meno podľa vášho výberu.

Filtre
Reset