Plyšové hračky / Mojkáči

Plyšové hračky
Viete si predstaviť dieťatko bez hračky? Hračky sú neoddeliteľnou súčasťou detstva. Nech už ide o akúkoľvek hračku – drevenú, plyšovú, autíčko či bábiku, stáva sa najlepším kamarátom vášho dieťaťa. Je jeho verným spoločníkom, pomocníkom pri zaspávaní, ak dieťa trápia zlé sny alebo sa bojí spať po tme. Taktiež sa stáva kamarátom, ktorého chce vaša ratolesť zobrať všade so sebou, je najlepším parťákom pre všetky detské hry a výmysly. Hračka mu pomáha prekonať návštevu lekára, chvíľkové odlúčenie od mamy, zabaví ho pri nákupoch či dlhšom čakaní.

Niekedy si deti vyberú svoju najobľúbejšiu hračky samé, inokedy si hračku zamilujú keď ju dostanú od rodičov ako darček na narodeniny či meniny, na Vianoce či za vysvedčenie.

Najmä plyšové hračky sa tešia veľkej obľube detí a aj rodičov. Nádherné plyšové hračky ponúka aj DaDaboom. Vybrať si môžete bábiky, plyšové jednorožce a tiež bábiky v podobe batoha. Všetky hračky sú mäkké, ľahké, príjemné na dotyk, deti sa s nimi radi túlia a maznajú. Ich výhodou je, že sú vyrobené z prvotriednych, zdravotne neškodných materiálov, spĺňajúcich prísne normy EÚ.

Pozrie si ponuku plyšových hračiek na DaDaboom a vyberte z nich pre vaše dieťa darček, ktorý už nepustí z rúk.

Filtre
Reset
Reset