Nábytok do detskej izby

Detský nábytok – nábytok pre deti
Aj vy si myslíte, že detská izba by mala byť zariadená tak, aby bola najobľúbenejším miestom vášho dieťatka? Aby sa v nej dobre spalo, odpočívalo, ešte lepšie hralo, ale aj príjemne učilo? Zariadiť detskú izbu môže byť celá veda. Že si nad tým lámete hlavu? Ak hľadáte tipy a inšpirácie, aký nábytok kúpiť do detskej izby, tu ste správne. DaDaboom vás zásobí nápadmi, ako zariadiť detskú izbu, doplniť do nej skvelé kusy nábytku a dekorácií a urobiť z nej detské kráľovstvo. Ste zvedaví, čo ponúkame? 
Ako zariadiť detskú izbu
Nábytok do detskej izby musí spĺňať niekoľko podmienok. Preto sme pre vás spísali krátky zoznam vecí, na ktoré by ste mali myslieť pri zariaďovaní detskej izby.

Okrem dizajnovej stránky, aby sa vášmu dieťatku jeho izbička páčila, je potrebné myslieť aj na bezpečnosť. Ostré rohy, hrany či sklo sú hroziacim nebezpečenstvom, obzvlášť pokiaľ máte malé deti. Pri hre detí sa môže často pritrafiť nejaká nehoda, preto sa takýmto predmetom v detskej izbe radšej vyhnite.
Klaďte dôraz na kvalitu. Dnes sa často ponúka lacný nábytok, pri ktorom však hrozí, že sa ľahko a rýchlo opotrebuje. Napríklad detské stoličky z lacného a nekvalitného materiálu môžu byť nestabilné, časom sa môžu rozpadnúť a spôsobiť zranenie. Nábytok do detskej izby kupujte od overených a poctivých výrobcov.
Dieťa sa vo svojej detskej izbe hrá a spí. Myslite však aj na to, že potrebuje svoj priestor na oddych a relax. Nemusí to byť nevyhnutne posteľ, dieťatko by malo mať svoj kútik, v ktorom sa cíti príjemne a bezpečne. Takýto kútik sa dá šikovne vytvoriť použitím baldachýnupodložky na hranie. Ďalšou možnosťou je vlastná pohovka či kreslo v rozmeroch ideálnych pre deti.
Deti veľmi rýchlo rastú, preto je dobré myslieť aj do budúcnosti. Už teraz si určite radi kreslia a maľujú. Že im na túto činnosť vždy hľadáte nové miesto? Kresliť, učiť sa písať, či modelovať z plastelíny si ale môžu aj pri vlastnom stolíku, ktorý bude iba ich. Nehrozí tak, že budete mať počarbaný stôl v kuchyni či obývačke. Vlastný stolík so stoličkou môže byť ich kreatívnym miestom v detskej izbičke, ale poslúži aj v budúcnosti pri učení či robení si domácich úloh.

Toto všetko nájdete v ponuke Nábytok do detskej izby od DaDaboom. Chcete si pozrieť celú ponuku? Nech sa páči.

Filtre
Reset
Reset