Stolíky pre deti

Detské stolíky

Dôležitou súčasťou každej detskej izby je aj stolík. Zariaďujete deťom izbu a hľadáte kvalitný, zdravotne neškodný a dizajnový detský nábytok? V ponuke DaDaboom nájdete viacero druhov stolíkov, ktoré skrášlia novú detskú izbičku.
V ponuke sú stolíky, ktoré sa dokonale prispôsobia všetkým činnostiam, ktoré na nich deti budú vykonávať. Kreslenie, maľovanie, vyfarbovanie, ale aj modelovanie z plastelíny sa im bude robiť podstatne jednoduchšie, ak budú mať po ruke vhodný stolík. Výhodou stolíkov tiež je, že nemajú žiadne ostré hrany, takže nehrozí, že sa na nich deti porania.

Stoly pre deti z ponuky DaDaboom sa vyznačujú stabilitou a pevnosťou. Sú ručne vyrobené z dreva a na výber je viacero tvarov. Hľadáte okrúhly alebo štvorcový stolík? Vyberte si, aký stolík by sa najviac hodil do vašej detskej izby.

DaDaboom TIP: Máte radi, ak je nábytok zladený? Nechcete, aby bol každý kus nábytku iný? DaDaboom vám ponúka možnosť zjednotiť si jednotlivé kusy nábytku. Kreslá, sedačky aj stoličky sú vyrobené v podobnom dizajne a tak spolu dokonale ladia. Stačí si doobjednať detské kreslo alebo sedačku a vytvoriť krásny hrací alebo tvorivý kútik.

Filtre
Reset