Hojdačky

Hojdačky do detskej izby
Kto povedal, že radosť z hojdačky sa dá získať iba v záhrade alebo na detskom ihrisku? Vaše dieťatko môže mať obľúbenú hojdačku aj vo vlastnej izbičke. Hojdačky z ponuky DaDaboom sa dajú ľahko pripevniť kdekoľvek prostredníctvom karabínok, či už v detskej izbe, na terase či na balkóne. Sú vyrobené z kvalitného masívneho dreva, s lakovaním bez zápachu a bezpečným pre deti. Sedacia časť je čalúnená, aby sa na nej deťom pohodlne a príjemne sedelo.
A ako vždy, na DaDaboom nenájdete tuctové, obyčajné hojdačky, v ponuke sú dizajnové kúsky vo vintage prevedení. Hojdačky do izby sú k dispozícii v rôznych farbách, aby zapasovali k zariadeniu bytu, na výber je aj viacero tvarov. Majú vaše deti radšej okrúhle sedadlo, alebo klasický tvar? Vyberte vašej ratolesti nádherný darček, potešte ho vlastnou hojdačkou, ktorú bude mať priamo u vás doma.

DaDaBoom TIP: Obľúbená hračka všetkých detí – hojdačka, nemusí byť využívaná iba v teplých mesiacoch. Vaše deti sa na nej môžu zahrať kedykoľvek, v akomkoľvek počasí. Stačí si vybrať niektorú z hojdačiek z ponuky DaDaBoom a zavesiť ju napríklad do detskej izby. Môže byť zima, mráz, sneh aj dážď, vaše deti sa skvele zabavia na hojdačke vo svojej izbičke. Okrem hračky pre deti však získate aj nádherný doplnok, ktorý skrášli detskú izbu či byt.

Filtre
Reset
Reset
Reset