Lampičky a nočné svetielka pre deti

Detské lampičky a svetielka
Aj u vás doma sa často zaspáva s obavami a strachom? Vaše dieťa nechce spať samo, pretože sa bojí tmy? Nepomáha ani obľúbená plyšová hračka? Deti majú často obavy zaspávať vo vlastnej izbe, pretože sa boja rôznych strašidiel. DaDaboom však vie, ako si s tým poradiť. Vďaka našim lampičkám a svietidlám sa zaspávanie stane bezproblémové. Stačí, aby mali deti vo svojej izbičke veselú lampičku, ktorá odoženie všetkých bubákov.

Lampičky a svietidlá z ponuky DaDaboom si vaše deti zamilujú a stanú sa ich novými kamarátmi. Lampa v tvare medvedíka, sloníka, zajačika, ale napríklad aj srdiečka či obláčika dokonale poslúžia drobcom, ktorí sa boja tmy. Lampy vysielajú príjemné svetlo a skvele poslúžia k pokojnému zaspávaniu detí. Zároveň môžu fungovať aj ako veľká hračka. Všetky lampičky z ponuky DaDaboom sú dizajnovými kúskami. Ak hľadáte lampičku, ktorá vykúzli dokonalú detskú izbu ako z katalógu, určite si pozrite našu ponuku. Ich výhodou tiež je, že sa ľahko zapínajú a vypínajú, niektoré z nich majú aj časovač, takže nebudete musieť myslieť na to, aby ste v noci išli lampičku vypnúť.

Lampičky sú dostupné v rozličných veľkostiach, vaše deti ich môžu mať položené na nočnom stolíku, väčšie svietidlá vedľa postieľky. Do týchto lampičiek a svietidiel sa zamilujú nielen vaše deti, ale aj vy.

DaDaboom TIP: Niektoré z našich lampičiek, napríklad zajačica Miffy, nie sú len obyčajnými lampami. Táto bola ocenená prestížnou cenou za dizajn Red Dot Award 2018. Okrem krásnej lampy vo veselom prevedení tak môžete mať doma aj malé umelecké dielko.

Filtre
Reset