Batohy, kufríky a iné

Ste rodina vášnivých cestovateľov? Potom dobre viete, že bez dobrého cestovného kufra sa ďaleko nedostanete. Aj preto by mali mať svoj vlastný kufrík aj najmenší členovia posádky. DaDaboom vám prináša ponuku veselo farebných cestovných kufrov pre deti, ktoré si zamilujete vy a aj vaše ratolesti.
Kufríky pre deti
Kufríky vám výborne poslúžia na dlhšej ceste lietadlom ako príručná batožina. Kufríky majú rozmery akurátne pre deti, sú na kolieskach, majú vysúvaciu rukoväť, ktorá zároveň slúži ako držadlo. Vaše deti ich jednoducho zvládnu ťahať aj tlačiť. Výrobca kufríkov myslel úplne na všetko. V prednej časti cestovného kufra sa nachádza elastický pás, kde si môžu vaše deti uložiť hračku či bábiku, využijete ho ale aj vy: odložiť si tu môžete niečo, čo potrebujete mať neustále po ruke.

Že necestujete až tak často? Cestovný kufor pre deti využijete aj ako nádhernú dekoráciu do detskej izby. Kufrík tiež môže byť skvelým miestom na schovávanie detských tajomstiev, pokladov či hračiek. Už žiadne hračky a drobnosti rozhádzané po zemi, všetko rýchlo upracete do dizajnového kufríka.

DaDaboom TIP: Cestovné kufre pre deti vám poslúžia aj ďalším spôsobom. Ak hľadáte dizajnovú dekoráciu na fotografovanie vašich detí, kufríky od DaDaboom splnia túto požiadavku do bodky. Vytvorte vašim deťom krásne fotografie do albumu a pridajte im retro nádych vďaka vzhľadu našich cestovných kufríkov.

Filtre
Reset
Reset