Tapety do detskej izby

Tapety do detskej izby

Radi by ste z detskej izby vášho drobca urobili malé kráľovstvo? Siahnite po rozprávkových a veselých tapetách z ponuky DaDaboom. Vyberte si z nádherných motívov, ktoré dokonale zútulnia interiér a zmenia detskú izbu na čarovné miesto.

Tapety na stenu sa ľahko aplikujú a garantujeme, že pri tapetovaní zažijete množstvo zábavy. Je len na vás, aký vzor a motív tapety si vyberiete. Milujete more, stromy alebo hľadáte rozprávkový motív? Z tapiet z ponuky DaDaboom si vyberie každý, nájdete tu tapety, ktoré dokonale zapasujú do dievčenskej aj chlapčenskej izby. Na výber sú však aj neutrálne farby a vzory.

Potešte seba a svoju ratolesť veselými obrázkami na stenách. Tapety s hviezdičkami, obláčikmi, kvietkami, vtáčikmi či srnkami dokonale rozveselia izbičku. Je len na vás, ako sa s tapetami vyhráte. Použijete tapety na všetky steny alebo len na jednu? Nech sa rozhodnete akokoľvek, skvelý výsledok je zaručený.

Dobre si premerajte steny izbičky, kde chcete použiť tapety a objednajte si počet pásov, ktoré na tapetovanie potrebujete. Všetky tapety z ponuky DaDaboom sú nehorľavé a certifikované.

Filtre
Reset