Detský izbový Textil

Sladké sny v detskej izbe
Detská izba nie je len miestom, kde dieťatko spí, hrá a učí sa, je predovšetkým jeho kráľovstvom, v ktorom sa cíti spokojne, šťastne a bezpečne. V kráľovstve s názvom detská izba tiež bývajú všetky obľúbené hračky dieťatka, s ktorými zažíva veselé a krásne chvíle. Detská izba je aj útočiskom, v ktorom sa vaša ratolesť určite rada skrýva, ak vyvedie nejakú neplechu. Skrátka a dobre, detská izbička, ktorá patrí iba vášmu dieťatku, je dôležitým miestom v byte či dome.
Detská izba učí dieťatko aj samostatnosti. V izbičke sa najčastejšie hrá a spí, no zároveň sa v nej učí urobiť si poriadok s hračkami či postlať si posteľ. Vlastná detská izba prináša dieťaťu aj istú zodpovednosť, vďaka ktorej si osvojí dôležitú zručnosť do života. Vy ako rodič mu pomáhate tým, že ste mu vytvorili priestor na jeho rozvoj a rast – že ste mu vytvorili jeho vlastnú izbičku. Ako dosiahnuť, aby sa v nej dieťatko ľahko a rýchlo zabývalo? Ako sa vám podarí, aby dieťatko chcelo v izbe spať samo, bez strachu a obáv z tmy? Poradíme vám.

Ako na dokonalú detskú izbu

Ako každý rodič, aj vy určite chcete, aby sa vaše dieťatko vo svojej izbe cítilo dobre a príjemne. S vybavením od DaDaboom sa vám podarí zariadiť detskú izbičku dokonale a podľa vašich predstáv.

Pomoc pri zaspávaní

Bojí sa vaše dieťatko zaspávania? Nechce spať samo, bez mamy či ocka? Nebáť sa tmy a odohnať všetky strašidlá určite pomôžu nádherné plyšové hračky, ktoré sa hneď stanú najlepšími kamarátmi vášmu dieťatku. Na výber máte bábiky, plyšové jednorožce, ale aj originálne Maileg hračky v podobe zajačikov či myšiek.

Pomôcť môžu napríklad aj veselé svietidlá. DaDaboom ponúka lampičky do detskej izby  v podobe rôznych postavičiek. Lampička sa dá umiestniť k postieľke a môže byť zažatá celú noc, aby sa dieťatko nebálo zaspať. Na výber sú rôzne postavičky, LED svietidlá, veľkých aj malých rozmerov. S veselou lampičkou už zaspávanie nebude s plačom, ale s úsmevom.

Výborným pomocníkom pre lepší spánok detí sú aj baldachýny nad postieľku. Ich výhodou je, že malým spáčom vytvoria bezpečný priestor okolo postele, zároveň aj nádherne vyzerajú a dodajú šmrnc každej detskej izbe. Využiť sa dajú nielen nad postieľku, ale taktiež sa z nich dá šikovne vytvoriť aj hrací kútik pre malého výmyselníka. V ponuke sú vo viacerých materiáloch a farbách.

Dizajnový detský nábytok

Záleží vám na tom, aby boli dizajnové a originálne kúsky aj v detskej izbe? Máme všetko, čo hľadáte. Dizajnový nábytok a veselé doplnky detskú izbu zútulnia. Okrem krásnych podložiek na hranie, sedacích vakov, vankúšov, závesov, detských kresiel či sedačiek si môžete vybrať aj dizajnové drevené autíčka alebo kočíky pre bábiky, ktoré skvelo poslúžia nielen ako hračka, ale aj krásny doplnok. Alebo hľadáte dekorácie do detskej izby? Stačí si len vybrať z našej ponuky – nech sa páči, nakuknite.

Filtre
Reset
Reset
Reset