Šmykľavky

Šmýkačky pre deti
Ktoré dieťa by nemilovalo šmykľavky? Neexistuje väčšia detská radosť, ako keď sa môže spustiť na šmýkačke. Šmýkačka je pre deti vhodná nielen ako zábavka, rozvíja tiež motoriku dieťatka a posilňuje jeho pohybovú sústavu. Okrem toho sa tiež dieťa na šmykľavke učí udržiavať rovnováhu a posilňuje koordináciu pohybov.Šmýkačky sú spolu s hojdačkami najobľúbenejšou zábavkou všetkých detí v parku či na ihriskách. Ak je však šmykľavka iba jedna a detí viacero, zábava je o niečo menšia. Čakať, kým sa na šmykľavke spustia aj ostatní kamaráti z ihriska, sa mnohým deťom nechce. Prečo by však vaše dieťa nemohlo mať svoju vlastnú šmýkačku?

Detská šmykľavka od DaDaboom sa zmestí na záhradu aj na terasu a vaše dieťa si tak užije kopec zábavy. Ak si vyberiete šmykľavku od DaDaboom, máte garanciu, že vašim deťom zadovážite kvalitný drevený výrobok. A nielen to. Okrem jeho kvality a funkčnosti tiež získate krásny dizajnový kúsok. Šmýkačky pre deti ponúkame v rôznych pastelových farbách. Ktorá sa hodí najviac k vám domov?

Rodičia pri detskej šmykľavke tiež ocenia jej praktickosť. Šmýkačka sa veľmi jednoducho skladá a rozkladá, nepotrebujete k tomu žiadne nástroje. Šmýkačky majú dostatočne široké schody, aby sa dieťaťu dobre vystupovalo a tiež pohodlné rukoväte, ktorých sa môže držať. Šmykľavky sú natreté zdravotne neškodnou farbou. DaDaboom si stojí za tým, aby bola detská hra nielen veselá, ale aj bezpečná.

DaDaboom TIP: Zábava a radosť vášho dieťaťa môže byť ešte väčšia. Máme pre vás šikovný tip. Skombinujte šmýkačku pre deti s bazénom s guličkami. Spustenie sa zo šmýkačky bude ešte zábavnejšie, ak vaše dieťatko pristane v bazéne s veselými farebnými guličkami. Takto sa začne ozajstná detská zábava.

Filtre
Reset