Sedacie vaky pre deti

Sedacie vaky pre deti
Sú neuveriteľné mäkké, pohodlné a dá sa na nich skvele vyblázniť. Hovoríme o sedacích vakoch z ponuky DaDaboom. Sedacie vaky sú v rôznych veselých tvaroch, s poťahom príjemným na dotyk. Okrem funkcie krásneho doplnku do detskej izby poslúžia pri hre aj ako skvelá ochrana pred chladom zo zeme.
Hľadáte štýlový doplnok do detskej izbičky, s ktorým sa deti môžu aj zahrať? Tieto sedacie vaky si zamilujete aj vy, rodičia. Okrúhly vak, hebké zamatové obláčiky, veselé hviezdičky či kvetinky v sýtych farbách potešia každé dieťa. V ponuke sú aj netradičné tvary – myška, zajačik, ale napríklad aj taburetka s uškami a chvostíkom.

DaDaboom TIP: Vyberte si z viacerých tvarov sedacích vakov. V ponuke sú klasické vaky, ale aj okrúhle vaky a vaky v rôznych výrezoch zvieratiek. Niektoré sedacie vaky sa dajú rozložiť, vďaka čomu si na ne dieťa môže aj ľahnúť a pospať. Odpočívať bude na mäkučkom vaku, ktorý ho ochráni pred studenou podlahou. Pozrite si našu ponuku a rozhodnite sa, ktorý vak poteší vašu ratolesť v jeho izbičke.

Filtre
Reset