Podložky na hranie

Podložky na hranie
Sú teplé, príjemné na dotyk a skvele sa na nich šantí. Podložky na hranie by mali byť súčasťou každej detskej izby. Vytvárajú bezpečný „ostrov“ pre dieťatko a zároveň ho chránia pred chladom zo zeme. Vaša ratolesť sa tak môže dosýta hrať a vy budete mať istotu, že vďaka príjemne mäkkej a teplej podložke si neublíži a neudrie hlavičku.

Deti majú rady svoj vlastný priestor. Môžete im ho vykúzliť veľmi jednoducho. Vďaka podložke na hranie môžu mať vyčlenený kútik na hranie. Chcete vytvoriť vášmu dieťaťu ozajstné kráľovstvo? Zaveste mu nad podložku na hranie baldachýn. Baldachýn nad posteľ sa dá využiť aj v hracom kútiku. Dieťatko tak bude mať svoj vlastný priestor a zároveň aj súkromie na svoje tajomstvá. V takomto kútiku sa bude môcť nerušene nielen hrať, ale si aj oddýchnuť a zdriemnuť.

DaDaboom TIP: Podložky na hranie ponúkame v rôznych krásnych farbách, materiáloch a dokonca aj tvaroch. Niektoré sa dajú poskladať, aby ušetrili miesto v detskej izbe, keď sa vaše dieťatko dohrá. Pozrite si ponuku podložiek na hranie a vyberte si tú, ktorá sa najviac hodí k vám domov.

Filtre
Reset
Reset