Nábytok a doplnky

Detský nábytok – nábytok pre deti

Aj vy si myslíte, že detská izba by mala byť zariadená tak, aby bola najobľúbenejším miestom vášho dieťatka? Aby sa v ňom dobre spalo, odpočívalo, ešte lepšie hralo, ale aj príjemne učilo? Zariadiť detskú izbu môže byť celkom oriešok. Lámete si nad tým hlavu? Ak hľadáte tipy a inšpirácie, aký nábytok kúpiť do detskej izby, tak tu ste správne. DaDaboom vás zásobí nápadmi, ako zariadiť detskú izbu, doplniť do nej skvelé kusy nábytku a dekorácií a urobiť z neho detské kráľovstvo. Ste zvedaví, čo ponúkame?

Ako zariadiť detskú izbu
Nábytok do detskej izby musí spĺňať niekoľko podmienok. Preto sme pre vás spísali krátky zoznam vecí, na ktoré by ste mali myslieť pri zariaďovaní detskej izby.

Okrem dizajnovej stránky, aby sa vášmu dieťatku jeho izbička páčil, treba myslieť aj na bezpečnosť. Ostré rohy, hrany či sklo sú hroziacim nebezpečenstvom, najmä ak máte malé deti. Pri hre detí sa môže často prihodí nejaká nehoda, preto sa takýmto predmetom v detskej izbe radšej vyhnite.

Klaďte dôraz na kvalitu. Dnes sa často ponúka lacný nábytok, pri ktorom však hrozí, že sa ľahko a rýchlo opotrebuje. Napríklad detské stoličky z lacného a nekvalitného materiálu môžu byť nestabilné, časom sa môžu rozpadnúť a spôsobiť zranenie. Nábytok do detskej izby kupujte od overených a poctivých výrobcov.

Dieťa sa vo svojej detskej izbe hrá a spí. Myslite však aj na to, že potrebuje svoj priestor na oddych a relax. Nemusí to byť nutne posteľ, dieťatko by malo mať svoj kútik, v ktorom sa cíti príjemne a bezpečne. Takýto kútik je možné šikovne vytvoriť použitím baldachýnu a podložky na hranie. Ďalšou možnosťou je vlastná pohovka či kreslo v rozmeroch ideálnych pre deti.
Deti veľmi rýchlo rastú, preto je dobré myslieť aj na budúcnosť. Už teraz si určite rady kreslia a maľujú. Že im na túto činnosť vždy hľadáte nové miesto? Kresliť, učiť sa písať, či modelovať z plastelíny – to všetko môžu robiť pri vlastnom stolíku, ktorý bude len ich. Nehrozí tak, že budete mať počmáraný stôl v kuchyni či obývačke. Vlastný stolík so stoličkou môže byť ich kreatívnym miestom, ale poslúži aj v budúcnosti pri učení či robení domácich úloh.

To všetko nájdete v ponuke Nábytok do detskej izby od DaDaboom. Chcete si pozrieť celú ponuku? Prosím.

Filtre
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset