Hračky

Drevené hračky – najkrajší doplnok detskej izby
Drevo je súčasťou ľudských životov už odjakživa. Deti sa rodili do drevených kolísok, hrali sa s hračkami vyrezanými z dreva, hojdali sa na drevených koníkoch. Drevo je výborným prírodným materiálom, príjemným na dotyk, ktorý vyvoláva príjemné pocity. Nemožno sa čudovať, že drevo bolo a stále je bohato využívané v živote človeka.

Aj dnes čoraz viac rodičov začína vyhľadávať hračky z dreva. Záleží im na tom, aby boli hračky pre ich deti z prírodného materiálu, spĺňali ekologické požiadavky a boli zdravotne neškodné.
Prečo sú hračky z dreva správnou voľbou pre deti?
Drevo ako prírodný materiál navodzuje pocit tepla a pohody, dotýkanie sa ho pôsobí upokojujúco. Dnes v dobe plnej plastov a umelých materiálov odborníci odporúčajú, aby sa človek čo najviac obklopoval prírodnými materiálmi. O to viac to platí pri deťoch.

Dnešní rodičia sa začínajú vracať k overenej kvalite – k dreveným hračkám, ktorých najväčšou výhodou je práve ich zdravotná nezávadnosť. Drevené hračky tiež vydržia veľmi dlho, nezničia ich nárazy či pády, mnohé z nich poslúžia na hranie aj po rokoch. Dlhá životnosť, ekologickosť a pôvod v prírode z nich robia ideálneho spoločníka do detskej izby. A práve také hračky – z kvalitného masívneho dreva, spĺňajúce najprísnejšie európske normy, prináša DaDaboom.
Vyberte si z drevených hračiek: koník, kolíska, kuchynka alebo autíčko?
Už naši predkovia objavili potenciál dreva. Má bohaté využitie a v prípade hračiek pre deti ponúka obrovské kreatívne možnosti.
Hojdacie koníky
Hojdacie koníky z kvalitného dreva? Najobľúbenejšia hračka pre dievčatká aj chlapcov, ktorá je zároveň dizajnovým kúskom do každej detskej izby. Splniť deťom sen o koníkovi, ktorého môžu mať vo svojej izbičke, nie je vôbec ťažké.
Drevené kolísky pre bábiky
A čo takto drevená kolíska pre bábiky? Každé malé dievčatko má svoju bábiku, o ktorú sa vzorne stará a ktorá musí mať svoje miesto na spanie. Vyberte si z rôznych farieb kolísok a pridajte na ňu aj meno dieťatka. Aby všetci vedeli, že plyšová hračka či bábika v kolíske patrí vašej princeznej.
Drevené kuchynky a práčky
Máte doma malého kuchára či kuchárku? Doprajte im varenie vo vlastnej kuchynke. Detská drevená kuchynka je vyrobená z kvalitného dreva a poteší všetky deti, ktoré sa rady hrajú na kuchárov. Už sa tešíte na spoločné kuchtenie a ochutnávanie jedál, ktoré spolu pripravíte? Aj takto jednoducho sa dá podporiť rozvíjanie fantázie a kreativity u detí.

Pomáha vaše dieťa rado pri praní? Deti sa pri triedení oblečenia zabávajú a s nadšením pozorujú, ako sa krúti v práčke. A prečo by nemohli prať s vami vo svojej vlastnej práčke? Detská drevená práčka je upravená do najmenších detailov, má aj otváracie dvierka. Pri praní s vašou ratolesťou si užijete kopec zábavy.
Drevené autíčka
Ak máte doma malého pretekára, ktorý zbožňuje všetko, čo má štyri kolesá, určite sa mu zapáči drevené autíčko. Autíčko tiež poslúži ako vďačná pomôcka, ak sa deti učia chodiť –  takéto chodítko si jednoducho zamilujú. Väčšie deti zase v autíčku môžu voziť svoje hračky, bábiky či plyšové jednorožce. Drevené autíčko krásne dotvorí detskú izbičku.

Hľadáte originálne a dizajnové kúsky do detskej izby, ktoré sú zdravotne neškodné a napomáhajú rozvoju vášho dieťatka? Pozrite si všetky výrobky z dreva, ktoré vám prináša DaDaboom.

Filtre
Reset
Reset