Odrážadlá a Trojkolky

Trojkolky pre deti
Trojkolka je snom všetkých detí, ktoré sa ešte nevedia bicyklovať, no veľmi po tom túžia. Splňte im ich sen a pomôže im na ich ceste stať sa cyklistom a možno aj budúcim Petrom Saganom. :)Detská trojkolka patrí medzi najobľúbenejšie aktivity detí. Ak už vaše dieťa vyrástlo a nechce sa mu sedieť v kočíku, zadovážiť mu trojkolku je ideálnym riešením. Na trojkolke môže ľahko spoznávať nové veci, pohybovať sa a zároveň si osvojí nové činnosti. Deti sa na trojkolke naučia pedálovať, pohybovať riadidlami, naučia sa, ako ísť rovno, postupne si osvoja schopnosť orientovať sa v priestore. Čo je však najlepšie, trojkolka je skvelým nástrojom, ktorý deti učí a motivuje k pohybu.

Zvládnutie jazdy na trojkolke je tiež skvelou prípravou na učenie sa bicyklovania. Deti už budú mať zvládnuté základné činnosti a učiť sa bicyklovať im pôjde jedna radosť.

Hľadáte kvalitné detské trojkolky? DaDaboom vám ponúka prvotriedne belgické trojkolky Foxrider, ktoré sa vyrábajú už od roku 1957. V ponuke máme viaceré trojkolky v krásnych farbách, z ktorých si tú svoju vyberú chlapci aj dievčatká.

DaDaBoom TIP: Ak hľadáte kvalitnú trojkolku, ktorá sa vo vašej rodine bude dediť po generácie, určite si vyberte z našej ponuky kovových trojkoliek Foxrider. Vynikajú prvotriednym spracovaním, krásnym retro dizajnom a zároveň sú pre deti veľmi pohodlné.

Filtre
Reset
Reset