Poličky a úložný priestor

Úložný priestor pre deti
V každej detskej izbe sa zíde dostatočný úložný priestor. Police, poličky, taburetka s úložným priestorom či drevená truhlica sú skvelými pomocníkmi pri uprataní drobností, hračiek a vecí, ktoré nepotrebujete mať vždy po ruke.
Pozrite si našu ponuku nábytku, ktorý vám a vášmu dieťatku pomôžu mať veci a hračky v izbičke upratané a organizované. V ponuke máme krásne nástenné poličky, na ktoré si môžete napríklad vystaviť vaše spoločné fotografie alebo z nich urobiť krásny doplnok do detskej izby. Nájdete tu ale aj veselú taburetku so zajačími uškami, ktoré slúžia ako veselý prvok pre deti, no zároveň aj ako praktická úchytka na otváranie taburetky.

Túžia vaše deti po drevenej truhlici, do ktorej by si mohli schovávať svoje poklady? Na DaDaboom.sk takú nájdete. Truhlice sú z kvalitného dreva a namaľované ekologickými farbami, neškodnými pre deti. Svojím rozmerom sa truhlice budú vynímať ako krásny doplnok v detskej izbe, no zároveň poslúžia svojou praktickosťou – ľahko do nich schováte rozhádzané hračky po izbe.

DaDaboom TIP: Naučte vaše deti robiť si v detskej izbe poriadok. Rozhádzané hračky nevyzerajú pekne a je dobré, ak si deti poriadkumilovnosť osvojujú už od skorého veku. Pomôžete im v tom tak, že im zaobstaráte dostatok úložného priestoru, ktorý bude slúžiť na odkladanie hračiek.

Filtre
Reset
Reset
Reset