Posteľná bielizeň

Posteľná bielizeň

Všetko pre príjemný a pokojný spánok

Hľadáte posteľnú bielizeň, perinky a vankúše pre bábätko, mantinely do detskej postieľky, sady pre novorodencov či väčšie deti? Na DaDaboom nájdete všetko, čo potrebujete do výbavy pre vaše dieťatko, ale radosť si môžete urobiť aj vy.

Čo musí obsahovať detská výbava do postieľky?

Pred narodením dieťatka je úlohou rodičov zabezpečiť všetko potrebné do detskej izby, aby bábätku nič nechýbalo. Kočík, vaničku, autosedačku, prebaľovací kút a postieľku už pravdepodobne máte. Je však dôležité postarať sa aj o to, aby sa vášmu dieťatku príjemne a dobre spalo vo svojej novej postieľke. Preto je dôležité, aby ste nezabudli na dôležité súčasti detskej výbavy do postieľky. Tá by mala obsahovať set vankúša a paplónika/perinky do postieľky, kvalitné obliečky, plachty do postieľky, mantinely (chrániče), ktoré sa umiestňujú na bočnice postieľky, hniezda pre bábätká, ale napríklad aj baldachýn, vďaka ktorému sa bude dieťatku príjemnejšie zaspávať.

Pri nakupovaní detskej posteľnej výbavy vždy myslite na to, aby ste vyberali kvalitné a zdravotne neškodné materiály. Pred umelými materiálmi uprednostnite prírodné, skvelou voľbou je 100%-ná bavlna, ktorá je vynikajúca pre svoje príjemný povrch a priedušnosť.

Ak hľadáte materiál, ktorý je známy svojimi antialergickými vlastnosťami, siahnite po výrobkoch z ľanu. DaDaboom ponúka napríklad ľanové mantinely do postieľky či hrejivé deky, ktoré môžu poslúžiť ako paplóny.

Pozrite si celú ponuku detskej posteľnej výbavy. Vyberte si pôvabné obliečky, sety vankúšov a periniek do postieľky v krásnych farbách, s volánikmi či iným zdobením. Stavte na kvalitné, zdravotne vhodné materiály, aby sa vaše bábätko či dieťatko dobre cítilo a snívali sa mu tie najkrajšie sny.

DaDaboomTIP: Bábätká sú veľmi krehké a je dôležité, aby boli v absolútnom bezpečí. Skvelým pomocníkom, ako ochrániť vaše dieťatko pred udretím či narazením, je umiestniť mu do postieľky mantinely. Tie sa ľahko priviažu na bočnice postieľky a vaše dieťatko tak bude pri pohybe rukami či nohami dostatočne chránené. Mantinely z ponuky DaDaboom sa ponúkajú v nádherných farbách a dajú sa šikovnej zladiť aj s inými doplnkami.

Filtre
Reset
Reset