Baldachýny

Baldachýny
Baldachýn nad postieľku sa hodí do každej detskej izby, aj ku vám domov. Vždy ste obdivovali krásne fotografie dizajnových detských izbičiek a snívali ste, že aj vaše dieťa raz bude mať taký krásny spací kútik? S baldachýnom nad posteľ sa vám to podarí raz-dva.DaDaboom má v ponuke viacero druhov baldachýnov. Vyberiete si, či hľadáte baldachýn nad posteľ alebo nad postieľku. Zvoliť si tiež môžete samotný materiál baldachýnu, či chcete basic alebo ľanový, ktorý je vyrobený zo 100% ľanu.

Baldachýn je nielen skvelou dekoráciou do detskej izby, deti ho obľubujú aj preto, lebo nad posteľou vytvára pocit bezpečia. Taktiež zmení obyčajnú posteľ na kráľovstvo – v takomto spacom kútiku sa bude dieťatku dobre zaspávať. Okrem toho je baldachýn aj veľmi praktický, ochráni vaše dieťa pred poletujúcim hmyzom. Oceníte ich najmä v lete, kedy sa do bytov a domov dobiedzajú otravné komáre.

Baldachýn sa dá využiť nielen v noci, ale aj počas dňa, kedy sa z neho dá vytvoriť hrací kútik. Stačí doň pridať podložku na hranie, aby dieťatko namiesto chladnej podlahy sedelo na mäkkej a teplej podložke, hrejivú deku, veselé vankúše, obľúbené hračky a najobľúbenejšie miesto na detské vystrájanie je hotové. V kútiku z baldachýnu si dieťatko môže čítať, schovať sa doň pri hre na schovávačku, pospať si či odpočívať, ak sa unaví.

Máte doma dieťa s alergiou? Prírodné materiály sú pre deti s narušenou imunitou najvhodnejšie, keďže majú antibakteriálne a antialergické vlastnosti.

Hľadáte doplnok do detskej izby, ktorý sa bude dať ľahko zladiť s nábytkom a dekoráciami v detskej izbe? Vyberte si baldachýn od DaDaboom. Dostupné sú v rozličných trendy farbách. Baldachýny sú ľahké, priedušné, príjemné na dotyk a poslúžia aj ako užitočný pomocník pri zaspávaní dieťaťa. Ľahko zatemnia posteľ a dieťatku sa tak bude ľahšie a príjemnejšie zaspávať.

Pozrite si celú ponuku baldachýnov nad postieľku.

Filtre
Reset
Reset