Suché bazény a šmykalky

Bazény s guličkami – Suché bazény pre deti
Rozžiaria sa aj vašim deťom očká vždy, keď v detskom kútiku zbadajú bazén s guličkami? Kto povedal, že si túto radosť môžu užiť iba v detských kútikoch?Vďaka DaDaboom teraz môžu mať svoj vlastný, suchý bazén s guličkami, v ktorom sa môžu blázniť a šantiť. Vyberte si bazén s guličkami podľa miesta, ktoré doma, na terase či na záhrade máte. Suchý bazén s guličkami sa vďaka rôznym rozmerom zmestí kdekoľvek, napríklad aj do menšej detskej izby.

Všetky bazény sú príjemne mäkké a na výber máte bazény rôznych tvarov – v ponuke sú okrúhle  bazény, štvorcové bazény a taktiež aj špeciálne kolekcie. Velvet kolekcia ponúka bazény s príjemným zamatovým poťahom, špeciálna summer kolekcia sa zas hodí na terasu, do záhrady či na balkón. Vyberte si suchý bazén s guličkami v rozmere, ktorý sa dokonale hodí k vám domov.

Vedeli ste, že hra s guličkami pozitívne vplýva na rozvoj koordinácie pohybov a zmyslového vnímania dieťaťa? Aj preto sa oplatí spraviť radosť vašej ratolesti. Guličky do bazéna sú zdravotne neškodné, vyrobené z netoxického materiálu a pre deti bezpečné.

DaDaboom TIP: Aby bolo šantenie detí v bazéne s guličkami úplne dokonalé, objednajte k bazénu aj šmýkačku pre deti. Obľúbená hračka všetkých detí tak ešte znásobí radosť z hry v bazéne s guličkami.

Filtre
Reset
Reset
Reset