Privítajte jar s deťmi: Máme tipy na najlepšie aktivity

child 559407 1280

Dni budú dlhšie, čiapky, šály a rukavice schováme do skrine. Aj keď v zime na sánkach a stavanie si  snehuliaka je veľká zábava, toto obdobie sa pomaly, ale isto končí. Zakývajme zime a privítajme spolu jar. Príroda sa prebúdza po dlhom spánku a ponúka veľa nových príležitostí, ako tieto krásne slnečné a teplé dni stráviť vonku v prírode alebo na ihrisku. Chcete vedieť, aké aktivity by ste mali pre vaše ratolesti s príchodom jari pripraviť? Máme pre vás niekoľko tipov.

Zašpiňte si ruky
S príchodom jari sa prebúdzajú aj záhrady. Aby vás v lete potešila aj vaša záhrada, je potrebné sa už na jar pustiť do práce. A najlepšie urobíte, ak do tejto činnosti zapojíte aj vaše deti. Pustite sa do orezávania stromov, zasaďte si spoločne rastlinky, odstráňte burinu z políčka, kde vám rastú tulipány či narcisy. Tieto aktivity budú deti veľmi baviť a zároveň ich tak budete viesť k tomu, aby im záležalo na rastlinkách, zeleni a starostlivosti o nich.

Vyberte sa do prírody
Príjemné, teplé počasie je skvelé na turistiku a prechádzky. Využite to hneď, ako sa dá. Pobaľte si s deťmi batôžky a vyrazte na objavovanie nových miest. A určite si nezabudnite všímať kvietky, ktoré začali rásť a učte vaše ratolesti, ako sa volajú.

S vetrom opreteky na troch kolesách
Trojkolka – dopravný prostriedok, po ktorom túži každé dieťa. Nielenže je trojkolka krásny darček, ponúka tiež množstvo skvelých príležitostí na vyšantenie sa. Ak má vaše dieťa 18 mesiacov, trojkolka je skvelá voľba.  V ponuke DaDaboom nájdete vysoko kvalitné trojkolky belgickej značky FOXRIDER. Vyberte si zo štýlových trojkoliek v až šiestich krásnych farbách. Trojkolky sú vyrobené sú z kovu, majú bezúdržbové kolieska a keďže sú gumené, sú veľmi tiché. Vaše dieťa si tak môže užívať jazdu široko ďaleko. Nech sa páči, nasadať a ide sa.

trojkolka ruzova 5 dadaboom sk.png 2

Keď je dieťa na bicykel primalé
Kým dostane dieťa svoj prvý bicykel a naučí sa na ňom jazdiť, môže to zatiaľ vyskúšať na odrážadle. Odrážadlo je skvelou voľbou: dieťa sa hravou formou naučí udržať rovnováhu a potom sa mu bude ľahšie učiť bicyklovať aj bez pomocných koliesok. Odrážadlo je tiež výborným pomocníkom, ako dieťa naučiť a osvojiť si zásady cestnej premávky. Na odrážadle od značky STOY, ktoré navrhujú švédski odborníci na hračky, bude každá jazda vášho dieťaťa plná zážitkov.

odrazadlo dadaboom sk

Bicykel, odrážadlo či trojkolka? Bezpečnosť je na prvom mieste
Opatrnosti nikdy nie je dosť, a preto pred prvým štartom na odrážadle alebo pre tých najmenších na trojkolke, nezabudnite na prilbu. Tá vášmu drobcovi pred jazdou a ani počas nej nesmie chýbať na hlave. Vštepujte vašim deťom už od malička zásady dodržiavania bezpečnosti a ochrany zdravia.

prilba biela dadaboom sk 2

Aké jarné aktivity plánujete s vašimi deťmi vy?

Recent Posts